WOREK TRENINGOWY 150 cm

890.00 zł

Worki treningowe C2F wykonywane były ręcznie, wyłącznie na indywidualne zamówienia. Obecnie worki dostępne są także w naszym sklepie, a czas wykonania worka zajmuje od 2 do 4 tygodni.

Worek treningowy C2F został wykonany z włoskiej skóry naturalnej ze słynnej garbarni Mastrotto, w której zaopatrują się producenci luksusowych wyrobów ze skóry. Jest to skóra delikatnie korygowana oraz antykowana, co nadaje jej dużą wytrzymałość oraz podkreśla niejednorodną pod względem koloru powierzchnię. Skóra z czasem będzie delikatnie jaśnieć, podkreślając jego ekskluzywny charakter.

Łańcuchy użyte do zawieszenia worka są wykonane z krótkich ogniw, co daje im większą wytrzymałość na rozciąganie. Wewnętrzna konstrukcja worka opiera się o specjalne taśmy stabilizujące, które otrzymują kształt worka i wzmacniają jego konstrukcję.

Szwy ozdobne widoczne od zewnętrznej strony worka podkreślają perfekcyjną jakość produktu C2F.

Na indywidualne zamówienia istnieje możliwość personalizacji worka (np. umieszczenie grawerowanej grafiki czy logo).
Tłumacz Google
Koszyk
...jest pusty

Zobacz
Kategorie

SPRZĘT TRENINGOWY

Informacje
e-Płatności
Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

C2F - Created to Fight

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.